Pořádání oslav a podnikových akcí

Hledáte místo, kde byste mohli uspořádat oslavu, rodinné setkání, přátelské posezení, sraz ze základní nebo střední školy, nebo dokonce svatbu? Pak právě pro Vás máme připraveno zázemí, ve kterém si můžete užít taková setkání bez starostí.Pořádání oslav a podnikových akcí

Nabízíme možnost pořádání nejrůznějších oslav a podnikových akcí v našem rekreačním středisku.

Nabízí několik výhod, které jistě oceníte:

  • celý areál je uzavřený, oplocený s travnatým povrchem (děti si zde můžou hrát a běhat)
  • k dispozici je Vám velká společenská místnost, vybavená novým nábytkem, krbem
  • zázemí velké kuchyně a baru

Velká kuchyň s barem k dispozici

Při oslavách se musí hosté vždy dobře najíst. K tomu je potřeba dobré pití a hlavně jídlo, které jim můžete připravit v naší kuchyni Buď se o vše postaráme my, nebo si kuchyň můžete zapůjčit a obstarat vše podle svých představ.

Hned u kuchyně je bar, který nesmí chybět na žádné oslavě. Opět Vám můžeme zajistit kompletní obsluhu nebo si vše můžete zajistit jak potřebujete.

Termíny oslav, setkání a večírků je nutné zamluvit dopředu, abysme společně zvládli vše naplánovat tak, aby celá akce proběhla na jedničku.

Velká společenská místnost

Objekt celého areálu má k dispozici velkou společenskou místnost, která navazuje na kuchyni a bar. Tuto místnost jsme vybavili novým nábytkem a dalším zařízením. Nechybí zde televizor a velký krb.

Stoly a židle můžeme sestavit tak, aby vzniklo místo pro taneční parket nebo soutěže. Pro děti je zde připravený dětský koutek s nejrůznějšími hračkami.


Kontakty

Objednávky a dotazy na tel.: 602 658 559 nebo e-mailu: calko@tiscali.cz

Postará se o Vás Olga Čalkovská.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím