Ubytování pro školy, školy v přírodě

Hledáte ideální místo pro Váš školní výlet? Pak právě pro Vás nabízíme ideální místo pro mimoškolní aktivity na konci školního roku. Nabízíne ubytování pro školy v přírodě a školní výlety na Třeboňsku. Ubytování pro školní výlety - rašeliniště Třeboňsko

Rekreační areál nabízí zázemí s kapacitou až 60 lůžek v chatkách a zděné budově. Součástí areálu je velká společenská místnost s krbem pro pořádání večerů. Součástí je i velká kuchyně, ve které pro Vás připravíme stravování na míru.

Máme zkušenosti se zajištěním ubytování a stravování pro školní výlety a školy v přírodě. Náš personál ochotný vždy pomoci Vám zajistí snídaně, obědy a včeře včetně dopoleních a odpoledních svačin pro děti. Vše na míru a za rozumné ceny.

Ubytování pro školáky v chatkách

Květen a červen je čas pro pořádání školních výletů. Rekreační areál v Suchdole nad Lužnicí, známé místo cyklistů, turistů a vodáků, nabízí ubytování ve čtyřlůžkových chatkách nebo třílůžkových pokojích ve zděné budově.

V okolí kempu se nabízí spoustu možností využití volného času a tipů na výlety.

Přímo v kempu můžete využít

  • volejbalové hřiště, pingpongový stůl, pískoviště, prolézačky
  • ohniště pro pořádání táboráků
  • travnatý povrch pro fotbal a další míčové hry
  • společenskou místnost

Lůžkoviny (polštáře a přikrývky) jsou zajištěné, každé lůžko je nově povlečeno, bez ručníků.

Doprava je individuální. 400 m od kempu je vlakové nádraží, je možná i autobosová doprava z Třeboně nebo Českých Budějovic.

Zašlete nám rezervaci či dotazy k ubytování


V mobilní verzi nezle zobrazit formulář. Navštivte verzi webu pro PC. Zobrazit klasicky

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím