Napsali jste nám

Milá paní Čalkovská,

již jsme zpět z naší dovolené! Sice byla krátká-ale zato intenzivní-nebyl si před námi jistý žádný zámek ani rozhledna a výlety byly k nohám poctivé!

Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělé ubytování u Vás! Byli jsme všichni naprosto spokojení! Spalo se nám parádně, sprcha byla vynikající a prostě pohoda! Váš milý personál se nás ujal s vlídnou tváří a ani nevíte, co to pro turistu který přesně ani neví kam jede a do čeho jde znamená!

Určitě Vás ráda doporučím všem známým, kteří si chtějí dovolenou užít taky tak a mají hluboko do kapsy jako my - že se nemusí bát někam vyrazit - protože tak výhodnou nabídku jako máte Vy by těžko jinde hledal! A výhodná nabídka neznamená "to nejhorší"- ale ve Vašem případě "to lepší!"

Díky mnohokrát!
M. Ježková s rodinou


Pokud máte hluboko do kapsy a přesto si chcete užít slušné ubytování, doporučuji tento kemp! Jsme čtyřlenná rodina a ubytování v chatkách bylo vždy nad naše možnosti. Tentokrát ale jsme trefili přesně to, co jsme potřebovali! Mohli jsme se v klidu umýt, v chatce bylo báječně, světlo, elektřina, dokonce i lednička.

Žádný luxus - ale vše čisté. Milý personál nám předal klíčky a my mohli cestovat a večer "bydlet" a připravovat výlety a v noci v klidu spát.

Děkuji za skvělý zážitek z dovolené, k němuž přispělo i bezproblémové ubytování! Možná je to trochu neprávem opomíjené místo - za návštěvu rozhodně stojí pár kilometrů vzdálená tajuplná červená blata ( naučná stezka ) a rozhodně Třeboň a okolí a výlety kolem rybníků! Nezapomeňte na Repelent!

uživatel portálu www.camp.cz

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím